Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Front-end Developer Kraków
Fullstack Developer (Regular/Senior)

Moorgate Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1912 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.
W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy technologicznej będącej jednym z liderów w sektorze gamingowym i posiadającej liczne nagrody i wyróżnienia za swoje produkty, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MJ/FSD/KRAK/115
Zadania:
  • Rozwój nowego narzędzia do konfiguracji zgodności produktów w kontekście regulacji poszczególnych krajów w obszarze gamingu – pełny cykl software development
  • Projektowanie i przeprowadzenie testów jednostkowych
  • Prace integracyjne wewnętrznych platform z platformami Klientów zewnętrznych
  • Realizacja zadań w ramach zespołu Scrumowego – 75% rozwój frontendu, 25% rozwój backendu w Javie
  • Proponowanie nowych rozwiązań jak i doradztwo w kwestiach wykorzystywanych technologii – research nowych technologii
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego jako Programista
  • Doświadczenie komercyjne z JavaScript oraz Angular 2+ lub React.js
  • Znajomość HTML/CSS, JEE, SOAP, Rest, OOP, Design Patterns, tworzenie responsywnych stron, testów jednostkowych, relacyjnych baz danych
  • Mile widziana znajomość, którejś z wymienionych technologii: Spring, Hibernate, Selenium Web Driver, JMS, Mockito, Docker, Grafana, Kibana, Prometheus, Graphite, Dropwizard, Micrometer
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Klient oferuje:
  • Stabilną współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej niekwestionowanym liderem w swoim segmencie poparte licznymi nagrodami branżowymi
  • Pracę w środowisku umożliwiającym rozwój umiejętności technicznych nastawionym na wykorzystywanie najnowszych technologii – możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych
  • Współpracę stałą z dodatkowym pakietem benefitów jak i dodatkową premią roczną jak i różnego rodzaju udogodnień w biurze
  • Pracę z nowymi technologiami i szansę na poznawanie najnowszych trendów technologicznych
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa w jednym z najbardziej nowoczesnym biurze