Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack Developer

Rockitworks Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2110 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2018/07/FULL

O nas

  • Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych
  • Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność
  • Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie
  • Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym

O Tobie

  • Jesteś biegły w budowaniu frontendu z użyciem HTML
  • Doskonale znasz praktyczne aspekty CSS (Layouty, Typografia, Preprocesory)
  • Masz bardzo dobrze opanowaną koncepcję języka JavaScript
  • Umiesz pracować z frameworkami UI, np. Bootstrap
  • Sprawnie posługujesz się frameworkami frontendu (głównie React, Angular)
  • Jesteś biegły w programowaniu backendu z użyciem PHP
  • Posługujesz się sprawnie frameworkami backendu (głównie Symfony)
  • Umiesz pracować z relacyjnymi bazami danych opartymi na SQL
  • Znasz protokół HTTP oraz zasady projektowania REST API
  • Umiesz projektować architekturę nowoczesnych aplikacji webowych za pomocą koncepcji takich jak MVC, mikrousługi itp
  • Na co dzień pracujesz z systemem kontroli wersji Git
  • Znasz metodykę Unit Testing
  • Pracowałeś w zespołach agile i dobrze rozumiesz zasady takiej współpracy
  • Chcesz coachować młodszych programistów

Nasza Propozycja dla Ciebie

  • Będziesz pracować na projektach dla największych międzynarodowych korporacji i „brandów”
  • Do Twoich zadań należeć będzie m.in. analiza wymagań, projektowanie i tworzenie oprogramowania, testowanie kodu, przygotowywanie dokumentacji
  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Dobierzemy projekty i zadania do Twoich oczekiwań, zapewniając Ci możliwość pracy zdalnej lub w ograniczonym wymiarze czasu
  • Zapewnimy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności
  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy, oferując miejsce w kolejnych interesujących projektach oraz pomagając Ci w optymalizacji Twojej ścieżki rozwoju
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."