Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack/Front-end Developer

Devire
Wrocław
praca stacjonarna
1787 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław

Nr ref.: PL38588

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack/frontend Developera ( branża bankowa):

Będziesz odpowiedzialny między innymi za:

  • Programowanie rozwiązań dla aplikacji Frontend NFK ( obsługa folderów Klientów i zarządzanie relacjami w Oddziałach)
  • dbałość o jakość kodu poprzez regularny code review i refactoring
  • wypracowanie kształtu produktu współpracując z jego przyszłymi użytkownikami

 Wymagania jakie przed Tobą stawiamy to:

  • znajomość HTML5, CSS3, SASS/ LESS, Bootstrap, JavaScript (Angular6) , Java
  • doświadczenie w budowaniu rozwiązań opartych o kontenery (Docker/ OpenShift)
  • praktyczna wiedza w zakresie systemu kontroli wersji GIT oraz doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w środowisku Continuous Integration/ Delivery
  • doświadczenie w rozwoju i pracy z RESTful API
  • chęć do uczestnictwa w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych (Agile/ Scrum)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

 Nasz Klient w zamian oferuje:

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: dofinansowanie do studiów, szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • dofinansowanie do karty Multisport

….i wiele innych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.