Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska Galwanizer Ruda Śląska
Galwanizer – Technolog Galwanizerni

Euro-Locks Sp. z o.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
2128 dni temu

Europejski producent zamków i urządzeń zamykających,
zatrudni do zakładu produkcyjnego w Rudzie Śląskiej odpowiedzialne osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Główny zakres obowiązków:
  • przygotowanie roztworów galwanicznych zgodnie z instrukcją technologiczną procesów chemicznych i fizykochemicznych
  • kontrola pracy urządzeń współpracujących z linią galwaniczną
  • nadzór i kontrola kąpieli wykonywanych w laboratorium chemicznym
  • kontrola prawidłowości procesów galwanicznych
  • dbałość o prawidłowe parametry roztworu powłok galwanicznych
  • bieżąca obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni
  • ocena wizualna wyrobu
  • dbanie o czystość urządzeń oraz porządek w galwanizerni
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne: chemiczne, mechaniczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach z substancjami chemicznymi oraz przy obsłudze aparatury i urządzeń laboratoryjnych
  • gotowość do pracy w systemie dwu - zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność manualna
  • tegoroczni absolwenci mile widziani
Oferujemy:
  • szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną omówione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Firma Euro-Locks Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty