Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
Zobacz więcej ofert pracy

Galwanizer

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1600 dni temu

Ogłoszenie numer: 2805920, z dnia 2019-12-06

Głównym zakresem działania Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 4 S.A. jest wykonywanie remontów, napraw i serwisowania silników odrzutowych i ich wyposażenia do samolotów wojskowych.

Galwanizer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nakładanie pokryć galwanicznych ze szczególnym uwzględnieniem pokryć niklowych,
  • Obróbka mechaniczna (szlifowanie, polerowanie) przed i po nałożeniu powłoki.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze,
  • Specjalność: galwanizer, mechanik,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność szlifowania i polerowania detali,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, rysunkami technicznymi,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • Umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • Możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.