Zobacz więcej ofert pracy

Genetyk - Biotechnolog

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1103 dni temu

Centrum Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest  liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Warszawa

Centrum Medyczne Damiana
al. Jerozolimskie 96

ZADANIA:
  • Interpretacja sekwencji genetycznych w odniesieniu do obrazu klinicznego każdego przypadku,
  • Przygotowywanie indywidualnych raportów diagnostycznych dla każdego analizowanego przypadku,
  • Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości.
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii molekularnej, biotechnologii, genetyki lub pokrewne.
  • Dogłębna wiedza z zakresu genetyki i genetyki molekularnej,
  • Doświadczenie w diagnostyce genetycznej człowieka,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języków wschodnioeuropejskich – dodatkowy atut.
OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu,
  • Bezpośredni wpływ na rozwój biznesu,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.