Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Geodeta Warszawa
Geodeta w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji

Jacobs
Warszawa
praca stacjonarna
1616 dni temu
Location: Warszawa
Nr ref.: BI 0007NP

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Geodety w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji do zespołu nadzoru inwestorskiego, którzy posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe oraz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji, w tym co najmniej jednej inwestycje drogowej na drodze kategorii co najmniej G.

Zakres czynności będzie uwzględniać kontrolę i sprawowanie nadzoru nad wszystkimi czynnościami realizowanymi przez Wykonawcę zadania inwestycyjnego pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz regulacjami wykonawczymi (infrastruktura liniowa, kubaturowa) na wszystkich etapach realizacji projektu, tj. na etapie opracowania dokumentacji projektowej, etapie wdrożenia systemu zarządzania ruchem w pasie drogowym, prac adaptacyjnych w budynku centrum zarządzania i sterowania ruchem drogowym

Udział w zakresie swoich kompetencji w zadaniach zespołu nadzoru inwestorskiego:
  • Prowadzenie stałego monitoringu działań wykonawcy pod kątem realizacji lub odstępstw od postanowień kontraktu pomiędzy Zamawiającym a wykonawcą
  • Wsparcie Zamawiającego w rozwiązywaniu problemów, sporów i roszczeń
  • Analiza postępu prac Wykonawcy
  • Udział w odbiorach i testach.
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia (b2b, umowa o pracę - do ustalenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • termin rozpoczęcia: jak najszybciej
  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym
I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.