Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Geolog Łódź
Geolog / Operator urządzeń do badań geologicznych

HPC POLGEOL S.A.
Łódź
praca stacjonarna
1210 dni temu

HPC POLGEOL Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • mechaniczne i ręczne wykonywanie otworów geologicznych, hydrogeologicznych i geotechnicznych,
  • wykonywanie sondowań: DPL, DPH, SLVT, CPT, CPTu,
  • wykonywanie badań tomografem elektrooporowym,
  • pobór prób gruntu i wody do badań laboratoryjnych,
  • wyznaczanie w terenie punktów wierceń i sondowań,
  • uzgodnienia z właścicielami gruntów warunków wykonania wierceń i sondowań,
  • wykonywanie badań w laboratorium geotechniki,
  • pomoc przy sporządzaniu projektów oraz dokumentacji geologicznych.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie: geologia, górnictwo i geologa, górnictwo, wiertnictwo,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • mile widziane uprawnienie geologiczne,
  • prawo jazdy kategorii B lub mile widziane B+E.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia niemalże wszystkich kategorii uprawnień geologicznych,
  • pracę w stabilnym zespole specjalistów,
  • przyjazną atmosferę pracy.