Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

GL Accountant z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecin

21 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref.: GLA/052/KGŁ

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy
  • Benefity: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe
  • Konkursy pracownicze

Wymagania:

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia pracy w księgowości w SSC/ BPO
  • Praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość programu MS Excel
  • Otwarta głowa na nową wiedzę
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć rozwoju osobistego
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Poczucie humoru, bo pracując lubimy się dobrze bawić

Zadania:

  • Raportowanie oraz weryfikacja dokumentów księgowych
  • Praca przy procesach dotyczących zamknięcia miesiąca oraz roku
  • Analiza transakcji oraz uzgadnianie sald kont bilansowych
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów księgowych
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Bieżąca kontakt ze spółkami firmy

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości