Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Globalny Program Praktyk w obszarze finansów i kontroli biznesu

ABB Sp. z o.o.

Warszawa

114 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PL67991307_E3

Po raz kolejny ruszamy z Globalnym Programem Praktyk w sektorze finansów i kontroli biznesu. To szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku ABB, realizacji konkretnych zadań pod okiem mentora oraz możliwości poczucia prawdziwej odpowiedzialności biznesowej już na początku kariery zawodowej.

Zadania:

W ramach szkoleń stanowiskowych, kształcenia formalnego i opieki mentorów, będziesz miał/a możliwość zdobycia wiedzy z obszaru controllingu operacyjnego, controllingu strategicznego a także rozwoju kompetencji osobistych. Uczestnicy od samego początku będą brać udział w opracowywaniu własnego planu szkolenia, opierającego się na indywidualnych zainteresowaniach i potrzebach rozwojowych.

W ramach programu przewidziano trzy etapy:
  • Realizację sześciomiesięcznego stażu w siedzibie ABB w Warszawie, będącego wprowadzeniem do zagadnień biznesowych;
  • Sześciomiesięczny pobyt w centrali ABB w Zurychu w Szwajcarii, w ramach którego zapoznasz się ze sposobem funkcjonowania i działalnością ABB na bardziej strategicznym poziomie;
  • Ostatnim etapem jest dwunastomiesięczny pobyt w innym kraju, w ramach którego zdobędziesz doświadczenie w środowisku międzynarodowym.
Wymagania:
  • Studenci oraz absolwenci kierunków Finanse, Ekonomia oraz pokrewne;
  • Maksymalnie 1,5 roku doświadczenia zawodowego (z wyłączeniem staży);
  • Doskonałe umiejętności językowe: wymagane jest płynne posługiwanie się językiem angielskim; znajomość innych języków jest dodatkowym atutem.
Oprócz tego kandydaci powinni posiadać również następujące cechy:
  • Globalny sposób myślenia i chęć osiągnięcia międzynarodowej kariery;
  • Dojrzały charakter i odpowiedzialność;
  • Motywację do pracy i zdobywania wiedzy;
  • Gotowość do pracy zespołowej;
  • Elastyczność i otwartość na nowe pomysły;
  • Umiejętności komunikacyjne i kompetencje społeczne.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (68)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (291)
Toruń (179)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (801)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2244)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (90)