Główna Księgowa / Główny Księgowy - Chief Accountant [rekrutacja online]

Eagle Recruitment

Warszawa - Śródmieście

30 dni temu

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko   Głównej Księgowej.

Główna Księgowa / Główny Księgowy - Chief Accountant
[rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście

Stawka: 20 000- 22 000 brutto

Forma współpracy : UoP

Przewidziane obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa księgowa i rachunkowa ksiąg firmy zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • Nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT),
  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych na podstawie UoR oraz IFRS,
  • Koordynowanie i nadzór poprawności wykonywania zadań  przez zespół księgowy,
  • Przygotowanie analiz, sprawozdań, prognoz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (US, GUS),
  • Nadzór nad działalnością biur księgowych zagranicznych spółek,
  • Wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych i podatkowych
  • Udział w tworzeniu planów budżetowych,
  • Raportowanie w języku angielskim.
Czego oczekujemy od kandydata?
  • Min. 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień księgowych,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętności zarządzania podległym zespołem oraz efektywnego zarządzania pracą własną.
Co pracodawca może Ci zaoferować?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Międzynarodowe środowisko pracy oparte na profesjonalizmie i zaufaniu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy