Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główna księgowa / Główny księgowy

OpusProperties Sp. z o.o.

Warszawa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2139679, z dnia 2018-11-09

OpusProperties zajmuje się kompleksową obsługą administracyjną spółek z sektora nieruchomości komercyjnych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem księgowości
  • Nadzór na prowadzeniem ksiąg
  • Autoryzacja rozliczeń podatkowych CIT, VAT
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych
  • Udział w procesie doskonalenia kontroli wewnętrznej
  • Terminowe raportowanie US, GUS, NBP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza praktyczna z zakresu podatków i rachunkowości
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Min. 3 - 5 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Skrupulatność, dokładność, uczciwość
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia na fascynującym rynku nieruchomości
  • Udział w kreowaniu procesów i współpracę z kluczowymi klientami
  • Rzetelną ocenę pracy i kwalifikacji odzwierciedloną w wynagrodzeniu
  • Fantastyczny zespół współpracowników
  • Lojalność, prawość, uczciwość i szacunek
  • Stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • Opiekę medyczną

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (58)