Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

White Hill Sp. z o.o. Sp. K.

Białystok

9 dni temu

White Hill jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań?

W White Hill stawiamy na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Podejmij wyzwanie i pracuj z nami.

Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych (CIT, VAT i innych),
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa,
  • prowadzenie rozliczeń księgowych dla projektów współfinansowanych ze środków UE
  • kontakt oraz współpraca z organami podatkowymi, bankami, audytorami,
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań, informacji, wymaganych przepisami prawa, dla instytucji zewnętrznych
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych oraz sprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów w spółce,
  • przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań okresowych na potrzeby informacyjne Zarządu i wspierające decyzje biznesowe,
  • przedstawianie nowych rozwiązań biznesowych związanych z nowymi przepisami prawa i zmianami branżowymi;
Nasze oczekiwania:
  • udokumentowane kilkuletnie (co najmniej 5 lat ) doświadczenie na wymienionym stanowisku,
  • kierunkowe wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • biegła znajomość zasad księgowości, prawa podatkowego oraz przepisów kadrowo – płacowych,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, rzetelność, zorganizowanie oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość programów Insert (Rewizor GT).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Administratorem Danych Osobowych jest White Hill Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawiej 71/3.08 Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w/w celu)). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.

W przypadku podania danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikający z Kodeksu Pracy (art. 221)prosimy o umieszczenie następującej klauzuli we wszystkich dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym powyżej, a przekazanych w dokumentach aplikacyjnych, przez White Hill Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawiej 71/3.08, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko pracy”.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez White Hill Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawiej 71/3.08, prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych powyżej, przez White Hill Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawiej 71/3.08, w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych w 2019 roku”.

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest White Hill Sp. z o.o. Sp. K. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (87)