Główna Księgowa / Główny Księgowy

FERA Sp z o.o.

Wrocław

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681866, z dnia 2019-10-07

Największy zoologiczny sklep internetowy w Polsce, działający na 7 rynkach w Europie.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: GK/F/2247/19

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby wewnętrznej i zewnętrznej sprawozdawczości (w tym sprawozdań skonsolidowanych)
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i terminowość ich księgowania
  • kontrola poprawności faktur i dokumentów magazynowych pod względem rachunkowym i formalnym
  • księgowanie faktur kosztowych i zakupowych oraz wyciągów bankowych. Bieżąca analiza rozrachunków
  • wprowadzanie do ksiąg zapisów księgowych
  • współpraca z urzędami i innymi instytucjami zewnętrznymi
  • sporządzanie i wysłanie deklaracji VAT, VAT UE oraz plików JPK
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych (WNT, WDT, IMPORT-EXPORT, rozliczenia w walutach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 2-3 lata doświadczenia w prowadzeniu księgowości na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji statystycznych
  • znajomość pakietu Office ( w szczególności Excel )

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet Benefit i ubezpieczenie medyczne (po okresie próbnym)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Największy w Polsce internetowy sklep zoologiczny, działający na 7 rynkach europejskich.

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy