Główna księgowa / Główny księgowy

P2 Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3389448, z dnia 2020-07-09

Firma handlowo-usługowa z branży budowlanej i wynajmu maszyn PSB P2 Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Muszkieterów 28 w Warszawie, udziałowiec sieci Polskie Składy Budowlane, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
  • nadzór merytoryczny nad sprawami kadrowo-płacowymi
  • współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT-8, VAT-7, VAT-UE, VAT-27 i innych zgodnie z przepisami podatkowymi
  • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
  • kontakty z Klientami biura

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) i ustawy o rachunkowości
  • umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja pracy również pod presją czasu, rzetelność i skrupulatność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość programu Syriusz Kacper będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę na podstawie UoP na pół etatu lub B2B
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dogodną lokalizację blisko pętli autobusowej i tramwajowej, a dla zmotoryzowanych miejsce parkingowe na terenie firmy
  • przejrzysty proces rekrutacji
    • wyślij CV, jeśli wpiszesz się w profil poszukiwanej osoby, skontaktujemy się w ciągu 3 dni roboczych
    • rozmowę kwalifikacyjną poprowadzimy w siedzibie naszej firmy
    • do 3 dni poznasz ostateczną decyzję

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY W P2 Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Muszkieterów 28

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

7) Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Poznaj

P2 sp. z o.o. jest hurtownią maszyn i materiałów budowlanych należącą do Grupy PSB. Nasze sklepy internetowe to: www.p2system.pl - technika maszynowa oraz www.warszawapsb.pl - materiały budowlane Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najlepszych producentów takich jak: Putzmeister, Brinkmann, PFT, Kaleta, Wagner, Titan. W swojej ofercie prowadzimy sprzedaż oraz wynajem agregatów tynkarskich, pomp do wylewek, agregatów malarskich, elektronarzędzi. Prowadzimy profesjonalny serwis maszyn budowlanych oraz sprzedaż części zamiennych. Przeprowadzamy cykliczne szkolenia i pokazy demonstracyjne z użyciem maszyn budowlanych. Dzięki szerokiej ofercie z powodzeniem obsługujemy każdy rodzaj klienta począwszy od klienta indywidualnego, poprzez małe i średnie firmy, a skończywszy na obsłudze dużych inwestycji. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie przy ul. Muszkieterów 28.
Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy