Główna Księgowa / Główny Księgowy

DRUKARNIA PRASOWA S.A.

Łódź

3 godz. temu

Drukarnia Prasowa S. A.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Łódź
Główne zadania
 • Prowadzenie księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowości
 • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
 • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
 • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, raportów JPK oraz sprawozdań i raportów wymaganych przez instytucje zewnętrzne (US, GUS , NBP , Banki itp…)
 • Comiesięczne rozliczanie kosztów i ustalanie wyniku finansowego
 • Sporządzenie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości
 • Współpraca z audytorami podczas badania sprawozdań finansowych
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse
 • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
 • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku główny/a księgowy/a w spółce prawa handlowego podlegającej badaniu sprawozdań finansowych
 • Dobra znajomość środowiska MS Office (Excel, Word)
 • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania bieżących problemów
 • Znajomość systemu ENOVA będzie dodatkowym atutem
 • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Oferujemy:
 • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji, stażu, zaangażowania w pracy
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Szeroki zakres świadczeń socjalnych dla pracowników i ich rodzin

 

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających: CV za pomocą przycisku

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

na adres: Drukarnia Prasowa S.A., 92-202 Łódź, Al. Piłsudskiego 82
tel. (42) 67-56-260, e:mail – kadry@dpsa.com.pl

Uwaga: Nie zwracamy przesłanych dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli z zaznaczeniem czy zgoda dotyczy tylko niniejszej, czy również przyszłych rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię Prasową S.A moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych."Równocześnie informujemy, że Administratorem danych jest Drukarnia Prasowa S.A. w Łodzi Al. Piłsudskiego 82. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane przechowywane będą przez okres prowadzenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Poznaj

DRUKARNIA PRASOWA S.A.

Drukarnia Prasowa S.A. w Łodzi to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, która jako jedna z pierwszych zaczęła specjalizować się w druku offsetowo-rolowym na rynku polskim. Tutaj doświadczenie styka się z  nowoczesnością. Dewizą firmy jest ciągła troska o zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów poprzez wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalne doradztwo, konkurencyjność ofert oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.
Specjalizujemy się w druku wysokonakładowym, ale realizujemy również zamówienia średnio i niskonakładowe. Nowoczesny park maszynowy oraz współpraca z renomowanymi i cenionymi na całym świecie producentami surowców i materiałów, umożliwia nam druk w wysokiej jakości, optymalizując jednocześnie czas realizacji usługi i koszty. Oferujemy szeroki wachlarz produktów takich jak: czasopisma, magazyny, katalogi, gazetki i ulotki reklamowe, broszury, foldery i plakaty. Możemy zadrukowywać papiery o gramaturze od 34 g/m². Pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces, stosując najwyższe standardy, w tym niezawodność, terminowość i fachową obsługę. Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną.

Jesteśmy firmą, którą cechuje dbałość o ochronę środowiska. Czynimy nieustanne starania, aby nasza działalność realizowana była w zgodzie i harmonii z życiem ludzkim i środowiskiem naturalnym.