Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Analityk / Starszy Administrator (Systemów, Baz Danych)

Orange Polska S.A.

Łódź

1 dzień temu

Team Łódź

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Utrzymanie infrastruktury IT
  • Zarządzanie awariami i incydentami w infrastrukturze środowisk IT
  • Realizacja zadań w ramach operacyjnych procesów IT
  • Optymalizacja i ulepszanie istniejącej infrastruktury systemów IT, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
  • Realizacja prac wdrożeniowych polegających na instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych metod administracji i zarządzania infrastrukturą IT
  • Przedstawianie rekomendacji odnośnie strategii i zmian w architekturze Infrastruktury i systemów IT
  • Tworzenie i koordynacja analiz wykonalności złożonych przedsięwzięć oraz analiza ich wpływu na inne projekty i systemy powiązane, w tym nakładów finansowych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w dziale IT w roli analityka/ administratora infrastruktury (systemy operacyjne UNIX: Solaris, AIX, HP-UX, bazy danych: Oracle, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, MongoDB).
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze monitoringu oraz doświadczenie w dziale IT pracującym w oparciu o usługowy i procesowy model działania (ITIL)
  • Dodatkowym atutem będą posiadane certyfikaty technologiczne potwierdzające poziom kompetencji technicznych (minimum poziom: administrator, preferowany poziom: inżynier / specjalista lub równoważny) w danym obszarze infrastruktury IT
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Znasz angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Jesteś gotowy/gotowa na pracę zmianową, pracę w dyżurach nocnych
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Widoczne efekty
  • Kartę sportową bez limitów
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Victoria Fabian

viktoria.fabian@orange.com

Poznaj stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Administrator Systemów Informatycznych Praca Administrator Systemów Informatycznych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)