Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Architekt IT

Orange Polska S.A.

Łódź

8 dni temu

Team Łódź

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Administracja siecią w Data Center
  • Analizy proaktywne sieci w celu przeciwdziałaniu awariom
  • Planowanie pojemności zasobów sieciowych
  • Testowanie nowych rozwiązań pod kątem zgodności z aktualną architekturą
  • Pełnienie funkcji doradczej dla projektów IT w zakresie architektury sieciowej
  • Wdrożenia nowych rozwiązań sieciowych w Data Center
  • Współpraca w zakresie optymalizacji i automatyzacji działań
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Sieci, najlepiej siecią w Data Center
  • Posiadasz dobrą znajomość sieci oraz konfiguracji urządzeń sieciowych potwierdzoną Certyfikatem CCNP routing switching
  • Masz doświadczenie w posługiwaniu się Linuxem
  • Posiadasz umiejętność pisania skryptów automatyzujących
  • Znasz narzędzia monitorowania sieci
  • Mile widziana umiejętność konfiguracji balancerów F5, Radware, firewalli
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter
Agata Szubińska
Agata.Szubinska@orange.com

Poznaj stanowisko: Architekt Sieci

Osoba na tym stanowisku jest jednym z niezbędnych członków każdego zespołu projektowego w branży IT. Zawodowo zajmuje się tworzeniem projektów w zakresie architektury sieci oraz nadzoruje proces ich wdrażania do praktycznego użycia. W codziennej pracy odpowiada za rozwój i wsparcie techniczne dotyczące takich rozwiązań, jak m.in. roadmaps oraz „high level designs” oraz wprowadzenia do ...
Architekt Sieci Praca Architekt Sieci

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (61)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (170)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)