Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Inżynier ds. Rozwoju Platform Usługowych

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje Zadania:
  • Rozbudowa platform aplikacyjnych IN realizujących usługi w architekturze sieci inteligentnej.
  • Rozbudowa platform realizujących usługi w szczególności w architekturze sieci następnych generacji (warstwa aplikacyjna IMS, VoLTE/VoWifi).
  • Planowanie rozbudowy pojemności i wydajności platform realizujących usługi.
  • Planowanie konfiguracji platform realizujących usługi.
  • Analiza wymagań funkcjonalnych opisujących nowe usługi i przygotowanie specyfikacji rozwiązania technicznego realizującego wdrażaną usługę.
  • Przygotowywanie procesu testów, akceptacji i wdrażania nowych rozwiązań oraz aktualizacji oprogramowania dla platform realizujących usługi.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunek telekomunikacja lub informatyka);
  • Bardzo dobra znajomość architektury sieci IMS, VoLTE, GSM/GPRS;
  • Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych: SIP, Diameter, RTP, SS7 MAP, INAP, CAMEL;
  • Doświadczenie w pracy z elementami sieci firmy Open Cloud;
  • Znajomość standardu JAIN SLEE;
  • Umiejętność programowania w języku Java i językach skryptowych;
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, Solaris, Windows oraz zagadnień administracji baz danych stosowanych w przemysłowych rozwiązaniach telekomunikacyjnych oraz  IT;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną;
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym zespole
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • szkolenia, konferencje, naukę języka angielskiego
  • elastyczne formy zatrudnienia i pracy, pracę zdalną
  • playroom (Playstation 4)
  • wyjazdy integracyjne
  • parking rowerowy oraz prysznic

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)