Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Columbus Energy S.A.

Kraków

16 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy liderem na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Zaufanie klientów zdobyliśmy dzięki trosce o klienta i innowacyjnemu produktowi jakim jest Abonament na Słońce.

Korzystając z daru natury razem tworzymy coś wyjątkowego, dając przy tym oszczędność i zadowolenie naszym klientom.

Zadania na stanowisku:
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby sprawozdawczości finansowej i raportowania wewnętrznego oraz zewnętrznego
  • konsultacje i doradztwo finansowo-księgowe
  • weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów finansowo-księgowych pod względem zgodności z przepisami
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość)
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • biegła znajomość zagadnień księgowych oraz podatkowych
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości- mile widziane
  • terminowość, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku zawodowym.
Zapewniamy:
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków
  • wsparcie przełożonego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na partnerstwie i zaufaniu.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Rozumiem, że:

Administratorem moich danych jest Columbus Energy S. A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus Energy S.A. oraz podmioty współpracujące. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawodo wniesienia skargi do organu nadzoru. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych skontaktuję się z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem iod@columbusenergy.pl.

Poznaj

Columbus Energy S.A. - jako lider na rynku energooszczędności w Polsce, wprowadzamy rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii dla domów. Bazując na wiedzy renomowanych audytorów i sprzęcie o najwyższej jakości, tworzymy rodzinę ludzi, którzy tworzą lepszy świat - zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii. Dążymy do tego, aby każdy dom w Polsce mógł być niezależny energetycznie i zarabiać na energii ze słońca. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy