Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Work&Profit Sp. z o.o.

Kraków

20 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku.

Obecnie dla naszego dużego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Koordynowanie księgowości firmy prowadzonej zgodnie z przepisami prawa podatkowego i rachunkowego.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Monitorowanie na bieżąco zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych.
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe.
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
  • Bieżąca analiza i kontrola kont księgowych, okresowe uzgadnianie sald oraz zamykanie ksiąg rachunkowych.
  • Miesięczne przeprowadzanie kontroli kosztów działalności firmy , analiza i ocena wyników finansowych firmy oraz ścisła współpraca z Właścicielami firmy.
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych.
  • Przygotowywanie projektów procedur i przepisów wewnętrznych z zakresu spraw finansowo-księgowych.
  • Koordynowanie pracy zespołu ds. finansowo-księgowych
  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń z zus
  • Wykonywanie innych niewymienionych wyżej zadań , które na mocy prawa lub przepisów wewnętrznych należą do kompetencji głównego księgowego.
Wymagania:
  • Doświadczenie na w/w stanowisku minimum 5 lat
  • Wykształcenie min.średnie kierunkowe
  • Aktualizowanie wiedzy z zakresu prawa podatkowego
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem operacji walutowych,
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT),
  • Praktyczna umiejętność sporządzania zeznań VAT, PIT CIT,
  • Samodzielność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • Mile widziana obsługa programów subiekt, rewizor, gratyfikant
Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Norberta Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Poznaj

Work & Profit

Założona w 2001 roku przez inwestorów z Polski i Francji firma Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Dzięki licznym oddziałom swoim działaniem obejmuje teren całej Polski. Work & Profit z powodzeniem stara się sprostać wyzwaniom stawianym przez obecny rynek. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od 2001 roku skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Od początku istnienia firma dała zatrudnienie dziesiątkom tysięcy pracowników.

Proces rekrutacji

KrokPublikacja ogłoszenia
KrokSelekcja nadesłanych aplikacji
KrokKontakt telefoniczny z kandydatami
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokDecyzja o wyborze kandydata
KrokZałożenie profilu pracownika

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy