Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Księgowy

Commsblack Sp. z oo sp.k.

Kraków

6 dni temu

Nasza firma powstała, aby działać w specyficznym, rzadko spotykanym biznesowo obszarze cywilno-wojskowym. Codzienne, świadcząc szeroki wachlarz usług consultingowych, łączymy interesy polskich przedsiębiorców z potrzebami US Army. Stacjonująca na terenie zarówno Polski jak i Europy armia amerykańska rozpisuje wielomilionowe kontrakty, o których realizację walczymy ramię w ramię wraz z naszymi Klientami.

Do sprawnego prowadzenia działań operacyjnych niezbędna jest kompetentna i biegła w swych obowiązkach księgowa posiadająca łatwość w komunikowaniu się zarówno z polskimi project managerami i pracownikami urzędów na różnym szczeblu organizacyjnym, jak i z oficerami US Army. Jeśli praca w dynamicznym środowisku o międzynarodowym zasięgu działań jest wyzwaniem, którego szukasz, a księgowość jest Twoją pasją - dołącz do CommsBlack!

Rola

Na stanowisku głównego księgowego powinna zasiąść osoba, która nie tylko posiada szeroko zakrojoną wiedzę z zakresu prowadzenia pełnej księgowości, jest na bieżąco z zagadnieniami prawnymi dot. spółek, ale i posiada dogłębną wiedzę związaną z rozliczaniem polskich spółek z zagranicznymi podmiotami. Ponadto - ze stoickim spokojem potrafi pracować pod presją czasu, a komunikacja w j. angielskim nie stanowi problemu.

Obowiązki
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • rozliczanie transakcji VAT 0%
  • rozliczanie kontraktów US Army (poprzez federalny system "WAWF")
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
Minimalne doświadczenie
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości na równorzędnym stanowisku
  • biegła znajomość przepisów rachunkowości i podatków, w tym rozliczeń VAT 0%
  • znajomość prawa pracy
  • znajomość programów MS Office
  • CEFR B2
Preferowane kwalifikacje
  • Znajomość rozliczeń w WAWF (Wide Area Workflow - Procurement Integrated Enterprise Environment)
  • Biegła znajomość polskich i międzynarodowych przepisów rachunkowości i podatków, w tym rozliczanie VAT 0%
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów: Asana, ClickUp, Google Suite lub SmartSheet
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do szkoleń i wsparcie Zespołu przy wdrożeniu w temat rozliczeń z US Army
  • różnorodność zadań i obowiązków w obrębie księgowości
  • pracę w młodym, zgranym i zespole
  • rozwój umiejętności językowych
  • pyszną kawę, świeże owoce i zdrowe przekąski

Poznaj

CommsBlack to profesjonalna organizacja biznesowa, której nadrzędnym celem jest wspieranie polskich przedsiębiorców w ubieganiu się o Kontrakty Armii USA na terenie Polski, innych krajów europejskich, a nawet całego świata!

Swoją misję skutecznie realizujemy dzięki szerokim kompetencjom, długoletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Od dwóch lat nieustannie rozwijamy nasz biznes, z dnia na dzień przybywa nam pracy, nasz Zespół systematycznie się powiększa.

Zainteresowała Cię nasza firma i tematyka, w jakiej codziennie się obracamy? Więcej o naszej organizacji dowiesz się na https://www.commsblack.com/ lub https://www.facebook.com/CommsBlackOfficial/

Dołącz do nas już dziś!

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (61)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (980)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2300)
Radom (165)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (77)