Zobacz więcej ofert pracy

Główny Mechanik

Eurosnack Sp. z o.o.
Świętochłowice
praca stacjonarna
6300 dni temu

Ogłoszenie numer: 25884, z dnia 2007-01-29

Eurosnack Sp. z o.o. wiodący producent słonych przekąsek w Polsce działający w branży FMCG, poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

Główny mechanik : • nadzór i koordynacja całokształtu prac związanych z utrzymaniem ruchu • opracowywanie planów pracy działu utrzymania ruchu • badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych • kontrola eksploatacji maszyn i urządzeń zgodnie z DTR oraz pozostałego majątku trwałego • udział w opracowywaniu instrukcji eksploatacyjnych maszyn i urządzeń • nadzór i kontrola nad wykonywanymi pracami, dyscypliną pracy, przepisami BHP • współpraca w opracowywaniu planu inwestycyjnego i koordynacja realizacji zadań inwestycyjnych i harmonogramów realizacji • prowadzenie i kontrola zawieranych umów, zleceń, zamówień i protokołów odbioru w zakresie technicznym i inwestycyjnym • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją urządzeń • prowadzenie ewidencji wydatkowanych środków finansowych (remonty i inwestycje) • organizacja, aktualizacja i kontrola magazynu części zamiennych • zgłaszanie urządzeń do rewizji w Urzędzie Dozoru Technicznego w wymaganych terminach • przeprowadzanie okresowych pomiarów elektrycznych maszyn, urządzeń zgodnie z przepisami • przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń i instalacji gazowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne ( będzie dodatkowym atutem ) • min. 2 lata doświadczenia, najlepiej w dziale utrzymania ruchu • uprawnienia dozorowe elektryczne i energetyczne itp.( będą dodatkowym atutem ) • umiejętność współpracy w grupie • umiejętność zarządzania ludźmi • umiejętność obsługi komputera • umiejętność analitycznego myślenia • duża samodzielność w działaniu • odwaga w prezentowaniu nowych, niestandardowych rozwiązań • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- interesującą pracę w firmie o dużym potencjale wzrostu - przyjazną atmosferę w pracy - zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym plus premie - dużą samodzielność i możliwość rozwoju - PO OKRESIE PRÓBNYM NOWY SAMOCHÓD SŁUŻBOWY