Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Główny Negocjator kontraktowej produkcji elektronicznej

Sowar Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4973 dni temu

Ogłoszenie numer: 116458, z dnia 2010-09-15

KONTRAKTOWA PRODUKCJA ELEKTRONICZNA Sowar Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca polega na prowadzeniu negocjacji technicznych i biznesowych z potencjalnymi zleceniodawcami produkcji elektronicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w negocjacjach kontraktów produkcyjnych mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, dobrze zorganizowanej firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych