Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Główny Negocjator kontraktowej produkcji elektronicznej

Sowar Sp. zoo
Wrocław
praca stacjonarna
5190 dni temu

Ogłoszenie numer: 87961, z dnia 2010-02-10

Kontraktowa produkcja elektroniczna

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca polega na prowadzeniu negocjacji technicznych i biznesowych z potencjalnymi zleceniodawcami produkcji elektronicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w negocjacjach kontraktów produkcyjnych mile widziane
  • Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, dobrze zorganizowanej firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.