Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Programista

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

32 dni temu

Naszym Klientem jest inżynierska firma, oferująca dla krajowych i międzynarodowych klientów nowoczesne rozwiązania, wspomagające pracę biur konstrukcyjnych, automatycznych linii produkcyjnych, prototypowni, pomiarów i kontroli bezdotykowej. Poszukiwany specjalista będzie nadzorował i prowadził proces tworzenia interesujących aplikacji (algorytmów przetwarzania modeli 3D, udział w projektach typu Internet rzeczy – aplikacji mobilnych i webowych).

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 3783HT
Zadania:
  • merytoryczne wspieranie programistów w zakresie organizacji pracy w procesie tworzenia oprogramowania i zwinnych metod zarządzania projektem,
  • projektowanie modułów i aplikacji (definicja architektury, tworzenie dokumentacji),
  • projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika,
  • kodowanie aplikacji w językach C#/C++,
  • kontrola jakości kodu i kierowanie jego testowaniem,
  • odpowiedzialność za wdrożenie przemysłowych standardów w zakresie testowania oprogramowania i zarządzania projektami.
Wymagania:
  • wykształcenie inżynierskie lub magisterskie: informatyka, elektronika lub pokrewne,
  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu,
  • dobra znajomość języków C++/C# i środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio oraz metod tworzenia interfejsów graficznych w środowisku WPF,
  • znajomość dobrych praktyk inżynierii oprogramowania i zarządzania procesem tworzenia oprogramowania (projektowanie architektury i algorytmów, sporządzanie dokumentacji, testowanie, zarządzanie wersjami i ciągła integracja),
  • dobra znajomość zwinnych metod zarządzania projektami software’owymi i doświadczenie w ich stosowaniu,
  • umiejętność tworzenia sterowników dla urządzeń zewnętrznych,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w aplikacjach z dziedziny grafiki 3D, znajomość środowiska Linux.
Nasz Klient oferuje:
  • uczestnictwo w interesujących projektach rozwojowych,
  • współpraca w szybko rozwijającej się ekipie projektowej,
  • poznanie i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych wspierających tworzenie oprogramowania,
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego,
  • pakiet bonusów.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Programista

Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...
Programista Praca Programista