Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Specjalista ds. Współpracy Roamingowej

Orange Polska S.A.

Warszawa

6 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • rozwój roamingu międzynarodowego Orange Polska
  • podejmowanie i prowadzenie współpracy międzyoperatorskiej z partnerami zagranicznymi
  • przygotowywanie i procesowanie projektów umów i porozumień
  • wdrażanie usług roamingowych, koordynacja działań prowadzonych z innymi zespołami
  • obsługa zgłoszeń i zapytań przesyłanych przez partnerów roamingowych
  • raportowanie realizowanych działań i komunikacja stanu umów i wdrożeń
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • wyróżniasz się inicjatywą w działaniu i doskonałą organizacją pracy własnej
  • potrafisz z sukcesem łączyć wielowątkowe zadania
  • charakteryzuje Cię zaangażowanie w wykonywanie obowiązków z nastawieniem na rozwiązywanie problemów
  • posiadasz umiejętność budowania i dobierania najlepszych rozwiązań dla klientów
  • dobrze znasz MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • realne wyzwania na co dzień
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Joanna Gąsiniak

joanna.gasiniak@orange.com

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)