Główny Specjalista w Dziale Finansów i Księgowości

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

Warszawa

105 dni temu

Ogłoszenie numer: 2620933, z dnia 2019-08-22

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury jest instytucją kultury Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Przedmiotem działania Teatru jest produkcja i wystawianie spektakli muzycznych, koncertów i imprez muzycznych dla dorosłych i dzieci, wystawianie spektakli operetkowych, organizowanie małych form kameralnych oraz podejmowanie innych działań mających na celu szerzenie szeroko rozumianej kultury muzycznej.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Rekrutacja Dział Finansów i Księgowości

Opis stanowiska

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac z zakresu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, deklaracji i sprawozdań w obszarze wynagrodzeń do ZUS, US i GUS,
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Bieżąca obsługa i przygotowywanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze naliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości, prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Znajomość obsługi programów: Płatnik, RAKS,
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,
  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy,
  • Dobra organizacja pracy, zdolności interpersonalne, samodzielność i systematyczność,
  • Doświadczenie w instytucjach kultury będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę na zastępstwo.

Poznaj

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości