Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Badań Rynku Warszawa
Główny Specjalista w Sekcji Analiz Rynkowych

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1534 dni temu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: CJI/SAR/GS/01/20

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • monitorowanie rynku usług inwestycyjnych mi.in. w zakresie wykonawców prac budowlano-montażowych oraz dostawców, w tym aparatury pierwotnej i wtórnej,
  • przygotowanie raportów uwzględniających analizy firm zajmujących się realizacją inwestycji sieciowych dla PSE SA, największych firm budowlanych w kraju oraz analizy wprowadzanych zmian i procesów optymalizacyjnych w obszarze inwestycyjnym,
  • przygotowanie analiz dotyczących rynku wykonawców realizujących prace budowlano-montażowe oraz rynku dostawców dla potrzeb postępowań przetargowych,
  • realizowanie zadań związanych z prowadzeniem procesu udzielania zgody na zawarcie Umowy o podwykonawstwo oraz akceptacją zawartej Umowy o podwykonawstwo w zadaniach inwestycyjnych,
  • dokonywanie analiz zaangażowania zasobów i potencjału Wykonawców i Dostawców realizujących prace / dostawy inwestorskie dla PSE SA,
  • prowadzenie bazy danych dotyczącej oceny terminowości i jakości prac świadczonych przez podwykonawców i dalszych podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne),
  • minimum 5 lata doświadczenia zawodowego,
  • dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania ocen i wniosków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i aktywność w podejmowaniu inicjatywy,
  • dobra organizacja pracy.