Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
GOSPOSIA / WIąZOWNA pod W-wą

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6156 dni temu

Ogłoszenie numer: 30743, z dnia 2007-06-25

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Prowadzenie domu dla miłego małżęństwa z półrocznym dzieckiem - sprzątanie, prasowanie, gotowanie. Dom w Wiązownej, w okolicach Anina, metraż 150 m, etat do uzgodnienia, praca od poniedziałku do piątku lub kilka razy w tygodniu ale nie mnie niz 3 razy w tygodniu

Wymagania

Poszukujemy Polki w wieku 35-55 lat, niepalącej, zadbanej, otwartej i uczciwej. z doświadczeniem w prowadzeniu domu, dokładnej gosposi potrafiącej wyjść z inicjatywą.

Oferujemy

10 zł/h