Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
GOSPOSIA z zamieszkaniem

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6169 dni temu

Ogłoszenie numer: 30289, z dnia 2007-06-12

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, prasowanie. Praca w Wiązownej pod Warszawa z zamieszkaniem w domu o metrażu 150m, u sympatycznego młodego małżeństwa z półrocznym dzieckiem. 2 weekendy wolne w m-cu

Wymagania

Poszukujemy Polki w wieku 25-50 lat, niepalącej, zadbanej, otwartej i uczciwej. z doświadczeniem w prowadzeniu domu,lubiącej prace domowe, dobrze czującej się w charakterze gosposi, nie traktującej pracy jak przymusu, spokojnej i ugodowej, bez zobowiązań rodzinnych

Oferujemy

1300 - 1500 zł/m-c + pokój i wyżywienie