Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Grafik DTP / Grafik kreatywny

COCOA Agencja Reklamowa
Poznań
praca stacjonarna
3480 dni temu

Ogłoszenie numer: 565462, z dnia 2014-11-19

Agencja reklamowa COCOA - zajmuje się projektowaniem graficznym: opakowań m.in. marek własnych dla sieci handlowych, materiałów POS i akcji promocyjnych, fotografią, składem DTP oraz drukiem.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku GRAFIK DTP będzie odpowiedzialna za:

- tworzenie projektów na podstawie istniejącego KV

- przygotowanie materiałów do druku (materiały POS, opakowania)

- skład do druku katalogów, gazetek

- kontakt z klientem

Osoba zatrudniona na stanowisku GRAFIK KREATYWNY będzie odopowiedzialna za:

- tworzenie projektów kreatywnych na podstawie briefa

- projektowanie: opakowań, materiałów POS, katalogów

- dobór / tworzenie fotografii do projektów

Wymagania

GRAFIK DTP:

- doskonała znajomość najnowszego pakietu Adobe

- doskonała znajomość zagadanień DTP

- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie średnie lub wyższe

- samodyscyplina, samodzielność

- praca w środowisku PC

GRAFIK KREATYWNY:

- kreatywne podejście do projektowania

- obsługa pakietu Adobe

- ciekawe portfolio

- mile wiedziane wykształcenie wyższe kierunkowe - ASP

- doświadczenie

- samodyscyplina, samodzielność

- umiejętność fotografowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

- stabline zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju poprzez pracę w twórczym zespole

- bardzo dużą swobodę w projektowaniu

- pracę dla największych krajowych i zagranicznych marek