Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Grafik DTP

WIPER sp. z o. o.

Mikołów

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2641061, z dnia 2019-09-12

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Grafik DTP

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • przygotowywanie katalogów, cenników, ulotek;
  • graficzne, ujednolicenie wszystkich materiałów reklamowych;
  • przygotowywanie plików do druku, kontakt z drukarnią;
  • projektowanie opakowań oraz etykiet produktów;
  • projektowanie banerów, reklam;
  • projektowanie ekspozytorów;
  • zdjęcia produktowe;
  • opieka nad stroną www.

Wymagania

  • znajomość: Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop, Coreldraw, (Autocad), HTML, Wordpress;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dokładność, sumienność, kreatywność.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość uzyskania premii po okresie próbnym;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
  • prywatny Pakiet Medyczny;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Poznaj

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik