Grafik DTP

EMERALD Sp. z o.o.

Gliwice

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2657923, z dnia 2019-09-20

Jesteśmy liczącą się drukarnią wielkoformatową specjalizującą się w wielkoformatowym druku offsetowym i cyfrowym.
Produkujemy materiały POS - standy i display'e oraz wydruki outdoor i indoor.
W obecnej chwili poszukujemy osób w zakresie projektowania DTP.

Dołącz do naszego zespołu jako

Grafik DTP

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • przygotowanie materiałów do druku cyfrowego i offsetowego

Wymagania

  • dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw
  • doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych na stanowisku grafika
  • kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznym
  • dużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • dyspozycyjności

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik