Zobacz więcej ofert pracy

Grafik/ filmowiec

RADWAG Wagi Elektroniczne
Radom, ul. Toruńska 5
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
565 dni temu

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5

Zakres obowiązków:
  • nagrywanie, udźwiękowienie, montowanie i edytowanie krótkich filmów;
  • wykonywanie i obróbka zdjęć produktowych;
  • projektowanie reklam Google: HTML5, AMPAds, Display, Dynamic;
  • projektowanie reklam na Facebook – Facebook ADS;
  • postprodukcja obrazu: korekcja kolorów, cyfrowe efekty VFX, animacje 3D;
  • retusz zdjęć i wideo;
  • wizualna korekcja obrazu: wyostrzenie obrazu, korekcja kolorów, redukcja szumów, kompozycja światła;
  • obróbka dźwiękowa nagrań i wideo;
  • dodawanie efektów specjalnych do filmów i animacji;
  • tworzenie naturalnych przejść;
  • tworzenie wizualizacji;
  • renderowanie.
Wymagania:
  • umiejętność tworzenia różnych formatów reklamowych i projektowania graficznego stron typu: one page/ landing page/ strona ofertowa/ strona zamówienia;
  • wyczucie animacji: ruchu, timingu, dynamiki;
  • znajomość programów Adobe: After Effects, Premiere, Photoshop i Illustrator.
W zamian oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole,
  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie).

Poznaj

Radwag Wagi Elektroniczne

Bardzo dokładne wagi laboratoryjne i wytrzymałe wagi przemysłowe. Wagi przeznaczone do konkretnych zastosowań, na przykład do ochrony środowiska, pipetowania czy ważenia stentów. Komparatory i wzorce masy, detektory metali, platformy i moduły wagowe oraz mierniki i terminale. I wreszcie – urządzenia, rozwiązania i akcesoria na specjalne zamówienie klienta, czyli dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. RADWAG Wagi Elektroniczne.