Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Grafik / Graficzka w Dziale Projektowym

Dekoma Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz

11 dni temu

Od niemal 25 lat Dekoma należy do ścisłej czołówki firm oferujących wysokiej jakości produkty tekstylne. Tworzymy kolekcje tkanin wnętrzarskich, tapet i pasmanterii dla branży dekoracyjnej i meblowej, które oferujemy klientom w 50 krajach na całym świecie. Reprezentujemy również kilka znanych, światowych marek tekstylnych w krajach Europy Środkowej. Jednocześnie intensywnie współpracujemy z rodzimymi instytucjami i wydarzeniami kultury.

 

Jesteśmy jedną z zaledwie kilku firm w Polsce, budujących międzynarodową markę i tworzących własne, wysokiej jakości kolekcje tkanin obiciowych i dekoracyjnych. Pracując w branży urządzania wnętrz, jesteśmy wyczuleni na punkcie estetyki, jakości wprowadzanych produktów, jak i związanych z nimi działań promocyjnych.

 

Obecnie poszukujemy grafika, który mógłby dołączyć do naszego działu projektowego, łączącego wdrażanie i opiekę nad nowymi produktami, z funkcją promocji i marketingu. Praca w niewielkim zespole umożliwi takiej osobie bezpośredni wpływ na wizerunek firmy i jego rozwój.

 

Grafik / Graficzka w Dziale Projektowym
Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz
Zadania grafika dotyczyć będą:
  • tworzenia materiałów graficznych: reklam, katalogów, folderów, etykiet, próbników itp.
  • przygotowywania materiałów do druku
  • tworzenia rysunków technicznych i przygotowania produkcji
  • obróbki zdjęć
  • wsparcia przy przygotowywaniu stoisk targowych
Kwalifikacje:
  • biegła znajomość pakietu Adobe, Photoshop, Illustrator lub/i Corel,
  • kreatywność,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • mile widziane doświadczenie w branży, jak i zainteresowanie dekoracją wnętrz, designem

Wysoka jakość produktów oraz wiedza ekspercka sprawiają, że Dekoma jest wybierana jako partner przy dużych projektach hoteli, przestrzeni publicznych i obiektów kultury. Praca w naszej firmie umożliwia kontakt z międzynarodowym środowiskiem projektantów wnętrz i architektów.

Zależy nam na propagowaniu wiedzy o tkaninach. W związku z tym współpracujemy zarówno z warsztatami tapicerskimi, jak i uczelniami jak m.in. Uniwersytetem Artystycznym czy School of Form w Warszawie, rozwijając wiedzę studentów. Angażujemy się również w działania na rzecz kultury. Pracujemy ze znanymi instytucjami i wydarzeniami m.in. festiwalem Malta, Centrum Kultury Zamek, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, festiwalami Animator i Millenium Docs Against Gravity.

Siedziba firmy znajduje się w Zalasewie koło Poznania, około 12 km od ronda Śródka, z którego dostępne są przejazdy samochodem służbowym do i z pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

DEKOMA

 

Jesteśmy liderem w kategorii wysokiej jakości tkanin wnętrzarskich, który sprzedaje kolekcje tkanin meblowych i dekoracyjnych, tapet, dywanów oraz dodatków tapicerskich do 50 krajów na całym świecie.

 

Tworzymy własne kolekcje zgodne z aktualnymi trendami. Opracowujemy wraz z producentami i projektantami wzory i testujemy nowe technologie produkcji. Pamiętając o środowisku w którym żyjemy, poszukujemy nowych dróg rozwoju, surowców, zrównoważonych rozwiązań. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala wychodzić naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i wysokim wymaganiom, związanym z realizacją dużych inwestycji kontraktowych.

 

Współpracujemy z uczelniami i ośrodkami badawczymi, zdobywamy wiedzę i dzielimy się nią, wspieramy edukację oraz kulturę.

Dostarczamy swoim klientom tkaniny tapicerskie i dekoracyjne, pasmanterię, dywany, tapety, skóry, nici, gwoździe i guziki. W Europie Środkowej i Wschodniej jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Alcantara, Agena, Koninck’, Penelope Oggi, Abraham Moon & Sons, Cotting i Ligne Pure.

 

Poznaj stanowisko: Grafik 
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik