Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Grafik Komputerowy / Webmaster

Kornelius sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6813 dni temu

Ogłoszenie numer: 13310, z dnia 2005-09-19

Kornelius sp. z o.o. jest spółką z kapitałem zagranicznym. Zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz inwestowaniem w innowacyjne spółki. W związku z dynamicznym rozwojem ciągle zwiększamy nasze zatrudnienie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za: -projektowanie stron www -projektowanie materiałów marketingowych -przygotowywanie prezentacji multimedialnych -administrowanie stronami internetowymi, które zaprojektuje

Wymagania

-Wykształcenie średnie lub wyższe -Doświadczenie w projektowaniu stron www -Znajomość języka angielskiego -Znajomość programów graficznych typu Corel, Photoshop -Kreatywność i pasja w realizowaniu projektów -Dyspozycyjność

Oferujemy

Firma oferuje stałe zatrudnienie w formie preferowanej przez pracownika, wszelkie świadczenia, pracę w międzynarodowym środowisku oraz miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole