Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Grafik Komputerowy

Added Value Gifts Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4796 dni temu

Ogłoszenie numer: 138619, z dnia 2011-03-14

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Grafika, będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie materiałów reklamowych z przystosowaniem do druku.
  • Projektowanie i tworzenie materiałów graficznych (wizualizacje, nadruki na produkty).
  • Przygotowywaniem wizualizacji opakowań oraz materiałów POS.
  • Tworzenie grafiki komputerowej na potrzeby sieci WEB.
  • Retusz oraz obróbka zdjęć.
  • Nadzorowanie stron internetowych pod względem graficznym.
  • Przygotowywanie grafik na strony.
  • Współudział w przygotowywaniu wizualizacji stron internetowych.
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych w technologii Flash i pokrewnych.
  • Okazjonalnie tworzenie grafik promocyjnych tj. banery.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych ADOBE  PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, COREL DRAW.
  • Zmysł estetyczny poparty ciekawym portfolio.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w projektowaniu wizualizacji internetowych oraz tradycyjnych materiałów reklamowych.
  • Umiejętność przygotowania plików do druku.
  • Mile widziana znajomość języka HTML / CSS oraz zagadnień DTP.
  • Terminowości w wywiązywaniu się z powierzonych obowiązków.
  • Dobra znajomość kolorymetrii oraz zarządzania kolorami.
  • Kreatywność, nieszablonowość, dokładność, zaangażowanie w pracę.
  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego.
  • Pracę nad ciekawymi, nowoczesnymi i długofalowymi projektami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Realny wpływ na rozwój i kształt firmy.