Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik Komputerowy

ITA Tools Sp. z o.o.

Kraków

178 dni temu

ITA TOOLS Sp. z o.o., dystrybutor narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych i tworzyw sztucznych renomowanych marek: CMT, PIHER, VIRUTEX i FISCH w związku z dynamicznym rozwojem na polskim i europejskim rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Projektowanie materiałów promocyjnych dla mediów społecznościowych, stron www, mailingu, itp.
  • Projektowanie oraz przygotowanie techniczne materiałów do druku
  • Dbanie o spójność tworzonych materiałów graficznych
  • Kontakt i utrzymywanie pozytywnych relacji z drukarniami oraz agencjami reklamowymi
Wymagania:
  • bardzo dobra obsługa programów graficznych pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop, After Effect)
    bardzo dobra znajomość zasad DTP
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły. Kreatywność, pasja, oraz wyczucie estetyki
    terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
    znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego, podnosząc swoje kompetencje w branży reklamowej
    pracę w młodym i dynamicznym zespole, pokonywanie wyzwań
  • umowę o pracę
    atrakcyjne wynagrodzenie
    pakiet świadczeń dodatkowych
Administratorem danych jest ITA TOOLS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1676)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)