Grafik Komputerowy

ITA Tools Sp. z o.o.

Kraków

2 dni temu

ITA TOOLS Sp. z o.o., dystrybutor narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych i tworzyw sztucznych renomowanych marek: CMT, PIHER, VIRUTEX i FISCH w związku z dynamicznym rozwojem na polskim i europejskim rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Projektowanie materiałów promocyjnych dla mediów społecznościowych, stron www, mailingu, itp.
  • Projektowanie oraz przygotowanie techniczne materiałów do druku
  • Dbanie o spójność tworzonych materiałów graficznych
  • Kontakt i utrzymywanie pozytywnych relacji z drukarniami oraz agencjami reklamowymi
Wymagania:
  • bardzo dobra obsługa programów graficznych pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop, After Effect)
    bardzo dobra znajomość zasad DTP
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły. Kreatywność, pasja, oraz wyczucie estetyki
    terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
    znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego, podnosząc swoje kompetencje w branży reklamowej
    pracę w młodym i dynamicznym zespole, pokonywanie wyzwań
  • umowę o pracę
    atrakcyjne wynagrodzenie
    pakiet świadczeń dodatkowych

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV wraz z portfolio za pomocą przycisku aplikowania.

Administratorem danych jest ITA TOOLS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Poznaj

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w handlu na terenie Polski i Europy wschodniej. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się narzędzia hiszpańskiego producenta, które mocno wspierają rynek budowlany. Doceniamy tych, którzy chcą się rozwijać razem z nami. Wspieramy, doradzamy i serwisujemy. Według wypracowanego wzajemnie Standardu Obsługi Klienta, kierujemy się trzema zasadami: - profesjonalna obsługa poprzez podnoszenie kwalifikacji, - poszerzanie oferty poprzez analizę potrzeb, - zespołowa praca kluczem do sukcesu.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Rekrutują z Praca.pl