Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik Komputerowy

Prymat Sp. z o.o.

Kraków

3 dni temu

Prymat spółka z o.o. właściciel m.in. takich marek jak:
Kucharek, Prymat, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie projektów graficznych
  • opracowywanie koncepcji kreatywnych
  • projektowanie opakowań
  • skład i przygotowanie różnego rodzaju projektów do druku
  • współpraca z drukarniami
Oczekiwania:
  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku grafika (preferowana branża FMCG), poparte przykładowymi projektami
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych:
    • Adobe Ilustrator
    • Adobe InDesign
    • Adobe PhotoShop
    • CorelDraw
  • znajomość zasad oraz wyczucie kompozycji form graficznych
  • umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku
  • samodzielność w prowadzeniu projektów
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności

Prosimy przesyłać aplikację za pomocą przycisku

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (LINK), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat."

Poznaj

Prymat sp. z o.o.

Grupa Prymat to jeden z wiodących producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej, a także producent przetworów owocowo-warzywnych. Grupa Prymat posiada szerokie kompetencje w produkcji suchej, mokrej oraz przetwórstwie warzywnym. Wyróżnia nas bogata oferta skierowana do rynku detalicznego, branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), a także przemysłu. Dostarczamy produkty do wszystkich kluczowych sieci zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Grupa Prymat jest właścicielem m.in. takich polskich marek, jak Prymat i Kucharek. Marka Prymat to najchętniej wybierana marka w Polsce – lider rynku przypraw z udziałem 46,3% (źródło: CMR udział w sztukach, przyprawy jednorodne i mieszanki, Total Polska bez dyskontów, grudzień 2017).
Marka Prymat jest ceniona ze względu na oryginalny smak i aromat oferowanych ziół, przypraw, musztard czy mieszanek przypraw. Natomiast marka Kucharek to lider rynku przypraw uniwersalnych z udziałem 57,5% (źródło: Prymat za CMR, udz. w kg, przyprawy uniwersalne w proszku, Total Polska bez dyskontów, grudzień 2017).

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Prymat Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (46)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (140)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (108)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (29)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1835)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (20)