Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik komputerowy

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2083311, z dnia 2018-09-20

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Firma HOSTEN POLSKA Sp. z o.o. Sp. K. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Projektowanie materiałów graficznych do druku oraz grafik internetowych
  • Tworzenie materiałów promocyjnych: sprzedażowych/biznesowych
  • Wykonywanie innych drobnych prac graficznych
  • Uaktualnianie katalogów
  • Uaktualnianie stron WWW
  • Współpraca z Zarządem
  • Współpraca z Zespołem handlowym

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych
  • Bardzo dobra znajomość: programów pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), Corel, HTML
  • Bardzo dobra znajomość Power Point oraz WordPress
  • Znajomość  CMS Joomla
  • Znajomość PHP - w stopniu podstawowym
  • Samodzielność i kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie wprost proporcjonalne do wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym i zgranym Zespole
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem "Aplikuj teraz".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hosten Polska Sp. z.o.o. ul. Biznesowa 31, 26-600 Radom moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia”
UWAGA!!! Jeśli chcą Państwo wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie jeszcze klauzuli: "Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacji prowadzanych przez tę spółkę".

Poznaj

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K..