Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik komputerowy

Add-Art Studio Joanna Smolińska

Radom

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2607005, z dnia 2019-08-13

Add- Art Studio to Agencja Reklamowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe, które pozwolą Ci wypromować markę, zdobyć dla niej nowych Klientów. Add-Art tworzy po prostu Niebanalne Reklamy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do współpracy przy:

  • Tworzenia grafik na potrzeby promocji i kampanii reklamowych naszych Klientów
  • Tworzenia identyfikacji wizualnej marek
  • Tworzenia kreacji zmieniających nasze otoczenie
  • Przygotowywania materiałów do druku

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • z doświadczeniem w pracach nad projektami graficznymi do druku i/lub reklamy zewnętrznej (poparte portfolio),
  • praktycznie znającej programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), Corel Draw
  • znającej zasady związane z projektowaniem graficznym: kompozycja, typografia,
  • orientującej się w najnowszych trendach graficznych,
  • pomysłowej i komunikatywnej,
  • terminowej, samodzielnej z dobrą organizacją pracy,
  • Praca tylko stacjonarnie w Radomiu u nas w firmie.

Oferujemy

  • Umowę o Pracę w rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Add-Art Studio Joanna Smolińska.