Grafik komputerowy

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Suwałki

3 dni temu

Firma Salag zajmuje się produkcją innowacyjnych paneli ściennych i podłogowych, a także listew przypodłogowych, kompozytowych desek tarasowych. Wykorzystuje w swojej pracy zadruk cyfrowy. Poszukuje osób z zamiłowaniem do sztuki, które interesują się grafiką, wzornictwem, designem, poligrafią. Szukamy kolejnej osoby do działu kreatywnego na stanowisko: grafika komputerowego.  Chcesz mieć realny wpływ na kreowanie trendów? Złóż swoje CV.

Miejsce pracy: Suwałki

Opis stanowiska:
  • projektowanie wzorów i przygotowywanie ich pod druk na panele ścienne lub podłogowe
  • praca nad wizualizacjami produktu i jego aranżacją
  • wykonywanie materiałów marketingowych: ulotki, broszury, wzorniki itp.
  • dostosowywanie projektów do wymagań technicznych i metod druku
  • przygotowywanie materiałów graficznych do stron www
  • praca ze skanerem wielkoformatowym
Oczekujemy:
  • znajomości programów graficznych m.in. Photoshop, Illustrator
  • wiedzy z zakresu zarządzania kolorem
  • chęci poszerzania swego warsztatu i portfolio
  • dbałości o szczegóły
  • kreatywności
  • doświadczenie w zawodzie mile widziane
  • zainteresowań w kierunku sztuki, wzornictwa

Pochwal się swoim portfolio, wyślij je wraz z CV.

Oferujemy:
  • bardzo ciekawą pracę przy nowatorskich projektach
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • zniżki na produkty firmowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych  jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Grafik komputerowy

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem:

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Młodszy mechanik.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik