Grafik komputerowy

RADWAG Wagi Elektroniczne

Radom

23 godz. temu

RADWAG Wagi Elektroniczne jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.  Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy w RADOMIU kandydatów na stanowisko:

 

Grafik komputerowy
PRACA – GRAFIK KOMPUTEROWY
Miejsce pracy: Radom
Czego będziemy od Ciebie oczekiwać i od Ciebie wymagać?
 • Koniecznie bardzo dobrej znajomości programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign.
 • Będzie bardzo mile widziane, jeśli znasz takie programy jak Figma czy Adobe XD.
 • Również świetnie, jeśli potrafisz robić zdjęcia produktowe i nie tylko, oraz wykonywać ich obróbkę.
 • Będzie miło, jeśli okaże się, że potrafisz nagrywać ciekawe sekwencje video i zrobić coś z nimi równie ciekawego w Adobe Premiere czy Adobe After Effects.
 • Poza dużymi i wciągającymi projektami, będziesz musiał zajmować się także wieloma sprawami codziennymi jak szereg grafik do aktualnych wydarzeń.
 • Nie pytamy o ogólną znajomość pakietu Microsoft Office, ale na pewno zaznajomisz się lepiej niż dotychczas z programem Power Point.
 • Szukamy kogoś z otwartą osobowością, bo w naszej firmie kontakty służbowe między pracownikami poszczególnych działów to codzienność.
 • Jeśli w czymś wyżej wymienionym nie będziesz się czuł najlepiej, ale wyczujemy w tobie potencjał, to możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, żeby przekazać Ci swoje doświadczenie i zmotywować do kreatywnego działania.
Co możemy Ci zaoferować poza zdobyciem doświadczenia w firmie o zasięgu globalnym?
 • Poznanie branży, której na pewno nie miałeś do tej pory szansy poznać.
 • Pracę w zespole, w którym nie boimy dzielić się swoimi pomysłami i nie wstydzimy się zapytać jak znaleźć opcję w programie, w którym pracujemy od kilku czy kilkunastu lat, bo nikt nie jest doskonały i nieomylny.
 • Liczymy, że będziesz miał lepszy pomysł od naszego i nie będziesz wstydził się go przekazać, ponieważ świeże pomysły są bardzo ważne.
 • Dostęp do świetnej kuchni i kawy każdego dnia.
 • Pracę stacjonarną w radomskiej siedzibie głównej od 8 do 16.

 

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV z linkiem do portfolio na adres e-mail

 

praca@radwag.pl

 

z dopiskiem w temacie PRACA – GRAFIK KOMPUTEROWY

 

 

Poznaj

Radwag Wagi Elektroniczne

RADWAG działa na rynku wagarskim od ponad 20 lat i w tym okresie jego struktura organizacyjna przeszła olbrzymie przeobrażenie. Od kilkuosobowego składu personalnego w początkowym okresie działalności do ponad dwustuosobowej struktury, której jakość w zakresie zarządzania, produkcji uzyskała pozytywne opinie fachowców, a tym samym certyfikat ISO 9001:2000.

Poznaj stanowisko: Grafik 
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik