Grafik Kreatywny

HASSELFORD Agencja Reklamowa

Warszawa

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2736163, z dnia 2019-11-12

Dołącz do nas!

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kreatywna praca nad kampaniami
  • Projektowanie materiałów graficznych (kampanie POS, BTL, internetowe)
  • Kompleksowe prowadzenie projektu graficznego

Wymagania

  • Perfekcyjnej znajomości oprogramowania pakietu Adobe CC
  • Znajomości programów do animacji i 3D
  • Doświadczenia graficznego w branży reklamowej
  • Doświadczenia i znajomości zagadnień DTP
  • Dokładności

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamowym
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę przy projektach dla renomowanych brandów
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii

Prześlij:

  • CV
  • Portfolio w PDF (maks 15 najlepszych prac)
    (aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane)

UWAGA: Nie szukamy Freelance'rów

Załącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik