Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
GRAFIK / OPERATOR DTP

ZGODA PROJEKT
Warszawa
praca stacjonarna
4828 dni temu

Ogłoszenie numer: 135889, z dnia 2011-02-23

Studio graficzne Zgoda Projekt zatrudni GRAFIKA oraz OPERATORA DTP, który chciałby wnieść do naszego zespołu swój entuzjazm, kreatywność, zapał do działania i chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie i współtworzenie grafik reklamowych dla klientów (plakaty, ulotki, logotypy, foldery, katalogi, formy przestrzenne (POS),
  • przygotowywanie do druku projektów graficznych (DTP),

Wymagania

GRAFIK

  • Oczekujemy dobrej znajomości następujących programów (Mac): QuarkXPress, Adobe InDesign. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.
  • Mile widziana i pomocna będzie znajomość tematu projektowania stron www.

OPERATOR DTP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w studiu graficznym
  • Biegła znajomość zagadnień DTP
  • Perfekcyjna znajomość zagadnień przygotowalni BTL
  • Biegła znajomość programów (Mac): QQuarkXPress, Adobe InDesign. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Dobra organizacja pracy
  • Wyobraźnia i wyczucie estetyczne

Oferujemy

  • Pracę stacjonarą
  • W pełnym wymiarze godzin