Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
GRAFIK - PROJEKTANT

Hasselford Adv. Agency
Warszawa
praca stacjonarna
6188 dni temu

Ogłoszenie numer: 30305, z dnia 2007-06-13

Agencja reklamowa Hasselford

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 23/05/07

Opis stanowiska

• Projektowanie materiałów graficznych (kampanie POS, BTL) • Obróbkę komputerową i przygotowanie własnych projektów do druku

Wymagania

• Doświadczenie min. 3 lata • kreatywność • umiejętność wyczucia i potrzeb branży i grupy docelowej • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu • dokładność

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamowym • rozwój osobisty i zawodowy, • pracę przy projektach dla renomowanych firm międzynarodowych • dostęp do najnowocześniejszych technologii