Zobacz więcej ofert pracy

Grafik Webdesigner

Plastech.pl
Toruń
praca stacjonarna
4784 dni temu

Ogłoszenie numer: 148050, z dnia 2011-05-13

Wortal Plastech.pl to działający od 2002 roku biznesowo-informacyjny serwis branżowy przeznaczony dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. W związku ze stałym rozwojem projektu poszukujemy do pracy w Toruniu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • Projektowanie layoutów i elementów graficznych stron internetowych,
  • Przygotowywanie newsletterów
  • Projektowanie banerów i grafiki na potrzeby stron internetowych,
  • Projektowanie grafiki na potrzeby poligrafii (foldery, ulotki, itp.)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe
  • Umiejętność przygotowania grafiki na potrzeby druku
  • Podstawowa znajomość HTML i PHP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Umowę o pracę, pełny wymiar czasu pracy w siedzibie firmy (Czerniewice, Toruń)
  • Przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole nad ciekawym projektem internetowym
  • Wpływ na firmę i jej rozwój