Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik

Rutkowski Development Sp. J.

Ełk

85 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935492, z dnia 2018-03-28

Firma Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, realizująca od ponad 25 lat innowacyjne projekty budowlane. Poszukuje pracownika na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Ełk

Opis stanowiska

  • projektowanie graficzne materiałów promocyjno-reklamowych
  • przygotowywanie projektów do druku w oparciu o dostępną specyfikację
  • współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy udokumentowane w portfolio
  • mile widziane wykształcenie na kierunku grafiki komputerowej, architektury, architektury wnętrz lub krajobrazu
  • zmysł estetyczny niebanalne pomysły i rozwiązania graficzne i wizualne
  • znajomość programów projektowych między innymi, Photoshop i Ilustrator, środowiska Ms Office,
  • kreatywność, komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy zespołowej dokładność, systematyczność i skrupulatność

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego, oraz szeroki dostęp do szkoleń
  • pracę w kreatywnym młodym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (64)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)