Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik

Public Dialog Sp. z o.o.

Warszawa

20 godz. temu

Grafik
ZADANIA:
  • Wykonywanie grafik
  • Retusz i obróbka graficzna zdjęć,
  • Tworzenie grafik na potrzeby WWW i Social Media /Instagram, FB/,
  • Projektowanie materiałów reklamowych do druku - ulotek, katalogów, rollupów itp.,
WYMAGANIA
  • Doświadczenie w realizacji projektów graficznych,
  • Znajomość najnowszych trendów i stylów w grafice reklamowej
  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki i aranżacji graficznej,
  • Znakomita znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu plików produkcyjnych oraz znajomości zagadnień związanych z DTP,
  • Umiejętność samodzielnej pracy i dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz efektywne zarządzanie powierzonymi projektami,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy
OFERUJEMY:
  • dużą niezależność
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń dodatkowych
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Administratorem danych jest Public Dialog Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-707 ul. Wasiutyńskiego 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@publicdialog.pl i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Public dialog Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Public Dialog Sp. z o.o..